Trwa nabór na indywidualną oraz grupową naukę pływania *** Trwa nabór na indywidualną oraz grupową naukę pływania *** Trwa nabór na indywidualną oraz grupową naukę pływania *** Trwa nabór na indywidualną oraz grupową naukę pływania *** Trwa nabór na indywidualną oraz grupową naukę pływania ***
Osiągnięcia - XV Memoriał Pływacki im. Stanisława Dziedzica

19 marca 2016r odbył się XV Memoriał Pływacki im. Stanisława Dziedzica. Niestety na zawodach tych zabrakło wielu czołowych zawodników reprezentujących barwy szkółki Rekord, w wyniku czego zajęliśmy dopiero IV miejsce w klasyfikacji drużynowej. Zdobyliśmy 2 medale złote, 3 srebrne i 7 brązowych. Sztafeta chłopców klas 1-3 SP w składzie K. Greczka, D. Bensi de Palma, M. Sikora, P.Danelczyk zdobyła III miejsce, a sztafeta dziewczyn w kategorii gimnazjum w składzie J. Kaczor, M. Danelczyk, K. Janusz, M. Filip wywalczyła miejsce II. Bardzo pozytywnym akcentem tych zawodów jest fakt, iż kolejni młodzi pływacy zdobyli swoje pierwsze medale.