Trwa nabór na indywidualną oraz grupową naukę pływania *** Egzaminujemy na kartę pływacką *** Trwa nabór na indywidualną oraz grupową naukę pływania *** Egzaminujemy na kartę pływacką *** Trwa nabór na indywidualną oraz grupową naukę pływania *** Egzaminujemy na kartę pływacką *** Trwa nabór na indywidualną oraz grupową naukę pływania *** Egzaminujemy na kartę pływacką *** Trwa nabór na indywidualną oraz grupową naukę pływania *** Egzaminujemy na kartę pływacką ***
Najlepsze wyniki

 Poniższe tabele przedstawiają najlepsze wyniki uzyskane przez pływaków szkółki Rekord, stan na 09.06.2018r.

 

Styl grzbietowy 50m

    Kobiety   Mężczyźni
Wiek  Imię i Nazwisko  Czas  Imię i Nazwisko  Czas
6 lat (25m)  Zuzanna Zdrowak  33,44  Kacper Greczka  28,13
I klasa (7 lat) (25m)  Joanna Kaczor  28,75  Oskar Wojciechowski  22,44
II klasa (8 lat) (25m)  Maria Strządała  22,62  Greczka Kacper  21,50
II klasa (8 lat) (50m)  Maria Strządała  54,85  Oskar Wojciechowski  46,94
III klasa (9 lat)  Aleksandra Brzęk  43,65  Oskar Wojciechowski  45,44
IV klasa (10 lat)  Maria Strządała  43,34  Oskar Wojciechowski  42,18
V klasa (11 lat)  Joanna Kaczor  41,91  Oskar Wojciechowski  40,93
VI klasa (12 lat)  Martyna Danelczyk  43,09  Artur Kaczor  39,94
I klasa Gim (13 lat)  Joanna Kaczor  38,56  Mikołaj Górny  38,93
II klasa Gim (14 lat)  Joanna Kaczor  38,15  Mikołaj Górny  36,87
III klasa Gim (15 lat)  Martyna Danelczyk  37,84  Jakub Rachwał  34,45
OPEN  Julia Drzazga  42,86    

 

Styl dowolny 50m

    Kobiety   Mężczyźni
Wiek   Imię i Nazwisko  Czas   Imię i Nazwisko  Czas
6 lat (25m)  Zuzanna Zdrowak 36,94  Oskar Wojciechowski  24,75
I klasa (7 lat) (25m)  Anna Sędłak 29,81  Oskar Wojciechowski  20,44
II klasa (8lat) (25m)  Brzęk Aleksandra 18,90  Oskar Wojciechowski 18,31
II klasa (8 lat) (50m)  Brzęk Aleksandra 42,30  Kacper Greczka 41,85
III klasa (9 lat)  Brzęk Aleksandra  35,98  Mateusz Wiśniewski  38,03
IV klasa (10 lat)  Maria Strządała  36,53  Oskar Wojciechowski  37,22
V klasa (11 lat)  Joanna Kaczor  35,48  Dawid Brzęk  34,47
VI klasa (12 lat)  Natalia Greczka  34,38  Radosław Lubański  33,62
I klasa Gim (13 lat)  Natalia Greczka  32,52  Mikołaj Górny  32,54
II klasa Gim (14 lat)  Natalia Greczka  33,00  Jakub Wizner  30,47
III klasa Gim (15 lat)  Martyna Danelczyk  32,53  Jakub Wizner  29,00
OPEN  Martyna Danelczyk  32,59  Mikołaj Górny  27,49

 

Styl klasyczny 50m

    Kobiety   Mężczyźni
Wiek   Imię i Nazwisko  Czas   Imię i Nazwisko  Czas
6 lat (25m)      Paweł Czyż                     50,76
I klasa (7 lat) (25m)      Mikołaj Kisiała  31,41
II klasa (8lat) (25m)  Aleksandra Brzęk   24,34  Lubański Radosław  25,04
II klasa (8 lat) (50m)  Aleksandra Brzęk  55,45  Filip Ciepiela  55,56
III klasa (9 lat)  Aleksandra Brzęk  49,08  Mikołaj Kisiała  51,57
IV klasa (10 lat)  Karolina Żaczek  47,51  Mikołaj Kisiała  48,46
V klasa (11 lat)  Ksenia Janusz  44,17  Mikołaj Kisiała  45,24
VI klasa (12 lat)  Ksenia Janusz  43,71  Maksymilian Jarzyna  41,25
I klasa Gim (13 lat)  Karolina Żaczek  42,79  Szymon Waleczek  43,36
II klasa Gim (14 lat)  Ksenia Janusz  43,28  Szymon Waleczek  41,94
III klasa Gim (15 lat)  Natalia Greczka  41,78  Michał Sobiech  38,22
OPEN  Natalia Greczka  42,81  Szymon Waleczek 43,60

 

Styl motylkowy 50m

    Kobiety   Mężczyźni
Wiek   Imię i Nazwisko  Czas   Imię i Nazwisko  Czas
6 lat (25m)        
I klasa (7 lat) (25m)      Kacper Greczka  33,40
II klasa (8 lat) (25m)  Kamila Gezler  34,25  Radosław Lubański  23,98
II klasa (8 lat) (50m)      Filip Ciepiela 54,88
III klasa (9 lat) (25m)  Maria Strządała  23,11  Radosław Lubański  20,00
III klasa (9lat) (50m)      Radosław Lubański 45,44
IV klasa (10 lat)  Joanna Kaczor  45,25  Radosław Lubański  44,09
V klasa (11 lat)  Joanna Kaczor  41,93  Radosław Lubański 40,32
VI klasa (12 lat)  Martyna Danelczyk  40,16  Radosław Lubański  36,19
I klasa Gim (13 lat)  Martyna Danelczyk  36,66  Mikołaj Górny  52,74
II klasa Gim (14 lat)  Martyna Danelczyk  35,22  Mikołaj Górny  35,68
III klasa Gim (15 lat)  Martyna Danelczyk  35,40  Mikołaj Górny  31,59
OPEN  Martyna Danelczyk 36,04  Mikołaj Górny 29,00

 

Styl zmienny 100m

    Kobiety   Mężczyźni
Wiek   Imię i Nazwisko  Czas   Imię i Nazwisko  Czas
I klasa (7 lat)      Kacper Greczka  2,15,18
II klasa (8 lat)      Artur Kaczor  2,05,48
III klasa (9 lat)  Joanna Kaczor  1,57,03  Radosław Lubański  1,54,03
IV klasa (10 lat)  Joanna Kaczor  1,40,77  Radosław Lubański  1,34,40
V klasa (11 lat)  Joanna Kaczor  1,34,56  Mikołaj Kisiała  1,35,51
VI klasa (12 lat)  Ksenia Janusz  1,29,99  Kacper Kasprowicz  1,47,00
I klasa Gim (13 lat)  Martyna Danelczyk  1,26,29  Mikołaj Górny  1,40,92
II klasa Gim (14 lat)  Martyna Danelczyk  1,25,70  Mikołaj Górny  1,19,43
III klasa Gim (15 lat)  Julia Drzazga  1,35,47  Mikołaj Górny  1,13,08
OPEN  Julia Drzazga  1,36,56    

 

 

 

Copyright 2009-2018 © Szkółka REKORD